NR 476020
KARMSTOLAR paret, Grythyttans Stålmöbler, modell "A2", sitthöjd: 41cm(slitage, skador på trä förekommer)
2024-05-07 19:02:00
2500 kr
15 | 2024-05-07 18:59:39 | 2500 |
14 | 2024-05-07 18:59:23 | 2400 |
13 | 2024-05-07 18:56:39 | 2300 |
12 | 2024-05-06 16:15:10 | 2200 |
13 | 2024-05-07 18:56:23 | 2200 |
9 | 2024-05-06 17:37:08 | 2000 |
9 | 2024-05-06 17:36:43 | 1600 |
11 | 2024-05-05 20:45:47 | 1050 |
9 | 2024-05-03 20:20:25 | 1000 |
11 | 2024-05-05 20:45:39 | 1000 |
11 | 2024-05-05 20:45:30 | 900 |
11 | 2024-05-05 20:45:24 | 800 |
10 | 2024-05-04 20:43:06 | 600 |
7 | 2024-05-01 20:47:01 | 500 |
8 | 2024-05-02 10:14:59 | 475 |
6 | 2024-05-01 20:21:51 | 200 |
5 | 2024-05-01 06:27:51 | 175 |
2 | 2024-04-30 17:00:38 | 150 |
4 | 2024-04-30 22:36:06 | 125 |
3 | 2024-04-30 17:20:48 | 90 |
3 | 2024-04-30 17:20:39 | 70 |
1 | 2024-04-30 13:53:15 | 50 |